Jak Jupiii Funguje?

Jupiii je nová aplikace, kde můžete nabídnout své služby a produkty více zákazníkům.

Jak to funguje?

Dodavatel prezentuje v aplikaci Jupiii, pomocí webové stránky jupiii.cz svou službu nebo zboží a nabídne slevu koncovému Uživateli. Slevy a výhody pro Uživatele si rozhoduje a spravuje na účtu sám Dodavatel. Koncový Uživatel po stažení aplikace získá širokou nabídku jednotlivých slev a výhod, které obdrží přímo u Dodavatelů. Uživatel platí přímo Dodavateli. Pokud je nutné službu rezervovat vzhledem k organizaci nebo volné kapacitě, Dodavatel specifikuje podmínky čerpání služby. Uživatel po stažení aplikace Jupiii si vybírá z jednotlivých nabídek a uplatňuje slevové kupóny dle svého uvážení.

Moje nabídka

Je prezentace Dodavatele na Jupiii s popisem služeb, zboží a jednotlivých výhod pro Uživatele. Dodavatel může svou nabídku měnit dle svých potřeb. Co nabídne koncovému Uživateli závisí jen na Dodavateli. Každá změna podléhá administračnímu schválení do 24 hod. Slevy na Jupiii uplatňuje Uživatel platí vždy u Dodavatele. Pokud je nutné mít na službu rezervaci, Uživatel po vytvoření závazné rezervace dostane potvrzení od Dodavatele s potvrzením data a možnosti čerpání služby. Podmínky uplatnění slevy zadává dle svých potřeb Dodavatel.Díky prezentační nabídce se vždy zviditelní moje podnikání.

Jak se mohu stát partnerem Jupiii?

Registruji se jako podnikatel na stránkách www.jupiii.cz, kde specifikuji svůj obor, IČ, adresu, webovou stránku, kontaktní telefon a jaké výhody nabídnu Uživateli. Vyplním profil a nastavím slevu nebo výhodu, kterou může Uživatel u mě čerpat. Slevy a výhody si určuji sám mohu je sám měnit. Prezentační banner, na který umísťuji své výhodné nabídky je měsíčně zpoplatněn, ale již nemám žádné další finanční náklady. Vyberu si pouze vhodný prezentační produkt - mohu platit měsíčně s balíčkem Standart, nebo si zvolím roční balíček Intro Jupiii, se kterým získávám 2 měsíce zdarma výhodnější cenu.

Jupiii a Uživatel

Je webová aplikace, kterou si může Uživatel stáhnout zdarma a využívat nejrůznějších slev ve svém okolí. Aplikace je spravována z webových stránek www.jupiii.cz, které mají pouze administrativní charakter a slouží pouze Dodavateli ke správě svého účtu. Uživatel má na aplikaci přístup zdarma a jen musí u Dodavatele uplatnit slevový kupón, který je zobrazen jako součást prezentačního banneru na Jupiii.

Jupiii je cenově nejvýhodnější zviditelnění vašeho podnikání na trhu.