Jak Jupiii Funguje?

Jupiii je nová digitální marketingová platforma, která slouží ke zviditelnění Vašeho podnikání.

Jak to funguje?

Dodavatel vytvoří profil s popisem svého podnikání na stránkách www.jupiii.cz. Platformu využívá ke zviditelnění služeb, prezentace novinek nebo jednoduše nabídnutí bonusu nebo jiných výhod pro Uživatele. Dodavatel spravuje svůj účet sám a také sám rozhoduje o své marketingové strategii. Koncový Uživatel po stažení aplikace Jupiii se jednoduše dozví, co se děje v jeho okolí, kdo co nabízí a jakých služeb může využít. Uživatel platí za služby a zboží přímo Dodavateli. Pokud je nutné službu rezervovat vzhledem k organizaci nebo volné kapacitě, Uživatel vše rezervuje u Dodavatele, který specifikuje jednotlivé podmínky čerpání služby.

Moje nabídka

Je prezentace Dodavatele na Jupiii s popisem služeb, zboží a jednotlivých možných výhod pro Uživatele. Dodavatel může svou nabídku měnit dle svých potřeb. Co nabídne koncovému Uživateli závisí jen na Dodavateli. Každá změna nabídky podléhá administračnímu schválení Jupiii do 24 hod. Pokud je nutné mít na službu rezervaci, Uživatel po jejím vytvoření dostane potvrzení od Dodavatele s potvrzením data a možn ostičerpání služby. Podmínky uplatnění slevy zadává dle svých potřeb Dodavatel. Díky prezentační nabídce se vždy zviditelní Vaše podnikání. O Vašich nabídkách se dozví všichni.

Jak se mohu stát partnerem Jupiii?

Registruji se jako podnikatel na stránkách www.jupiii.cz, kde si vyberu kategorii kam patří mé podnikání. Dále vyplním IČ, adresu, webovou stránku, kontaktní telefon a co zajímavého nabízím. Pokud chci oslovit více zákazníků, mohu nabídnou určitou slevu nebo marketingovou výhodu. Tu si určuji sám a mohu ji sám měnit. Prezentační banner, na který umísťuji své výhodné nabídky je zpoplatněn, ale již nemám žádné další finanční náklady. Z nabídnuté ceny pro Uživatele neplatím žádné poplatky ani provize. Vyberu si pouze vhodný cenový balíček a mohu začít. Aplikaci spravuji ze svého účtu na webových stránek www.jupiii.cz, kde upravuji jednotlivé nabídky pro Uživatele. Je to velmi jednoduché.

Jupiii a Uživatel

Je aplikace, kterou si může Uživatel stáhnout zdarma a mít ve svém mobilu jaké služby a obchody se nacházejí ve svém okolí. Pokud Dodavatel nabídne slevy a výhody, Uživatel je může okamžitě využívat. Uživatel platí přímo Dodavateli. Pokud Dodavatel nabízí na Jupiii určitou slevu, Uživatel ji získá po prezentování kódu, který Dodavatel u slevy nastaví.

Jupiii je cenově nejvýhodnější zviditelnění vašeho podnikání na trhu.